Більшість споживачів після придбання нового смартфону відразу купують чохол та захисну плівку для екрану. У цьому немає нічого дивного, оскільки топові моделі мобільних пристроїв вже давно зрівнялися за вартістю з десктопними системами та лептопами.
Лідером ринку захисного скла вважається північноамериканська компанія Corning, заснована в 1851 році. Вона є власником бренду Gorilla Glass. Своєю назвою компанія завдячує американському місту Корнінг, розташованому в штаті Нью-Йорк. Вона перенесла свою штаб-квартиру до цього міста 1868 року.
П’ятнадцять років тому усі кнопкові телефони мали пластикові екрани. Це було не дуже практично, оскільки на них залишалися подряпини від ключів, монет та інших предметів. Першою про захист скла екрана задумалася корпорація Apple. Її співзасновник С. Джобс зв’язався із керівником Corning В. Віксом. Він запропонував йому відродити проект Project Muscle, в рамках якого свого часу створили скло Chemcor.
Сьогодні скло Gorilla Glass використовується практично всіма відомими виробниками смартфонів. Загалом Corning випустила шість поколінь захисного скла. Всі шість поколінь скла були стійкими до падінь, проте на них залишалися подряпини. Вирішити цю проблему інженерам Corning вдалося минулого року. Компанія зі США вивела на ринок скло Victus, яке не є окремим поколінням захисного скла. Тим часом воно стійке до подряпин. Крім цього, Victus здатний захистити екран смартфона навіть при падінні з 2-метрової висоти. Саме Victus на сьогодні є найнадійнішим рішенням для захисту екрана мобільного пристрою.