Apple визнала масовий брак у всіх моделях MacBook Air

Комп’ютери Apple коштують дуже великих грошей, причому навіть для жителів Європи і США. Цілком очевидно, що віддаючи велику суму грошових коштів покупець такого комп’ютера повинен бути впевнений в тому, що він віддає ці самі гроші за якісний пристрій, який зможе радувати його багато років. Проте, на жаль, в останні роки «яблучної» корпорації відверто не щастить з ноутбуками MacBook, тому що кожна нова модель виявляється в тій чи іншій мірі бракованою. Так, наприклад, в моделях, що випускаються з 2016 року, використовується клавіатура з конструкцією клавіш «метелик», яка постійно залипає, що, в свою чергу, призводить до подвійних натиснень, а разом з тим, крім того, до відсутності ефекту при натисканні. Все це перетворює процес набору тексту в жах.

 

Крім того, як вже визнала «яблучна» корпорація, через не зовсім до кінця продуманої конструкції її ноутбуків при їх активному використанні на екрані залишаються сліди від клавіш, так як пил і бруд на таких, яка з’являється в результаті звичайного використання, дряпає покриття дисплея. Сьогодні, 27 березня 2020 року, компанія Apple визнала черговий масовий брак в усіх моделях MacBook Air, про що отримали сповіщення всі фірмові сервісні центри, в тому числі авторизовані сервісні центри (АСЦ) на території України та інших країн. Справа в тому, що у всіх ноутбуках «яблучної» корпорації міститься така неприємна проблема, як прати покриття антивідблиску екрану, яке з якихось причин відходить з бічних сторін від дисплея, або ж в центрі.

У такому випадку, якщо покриття антивідблиску починає злазити, ноутбук виглядає просто огидно, а ще це дуже сильно заважає роботі з таким при наявності хоча б невеликого джерела кольору, так як спотворюються кольори, немов екран чимось сильно забруднений. Згідно з інформацією, яку отримали сервісні центри Apple, компанія визнає факт того, що антибліковий шар на MacBook Air стирається, проте поки що дані ноутбуки не додали на офіційний сайт в розділі пристроїв, які потрапляють під програму безкоштовної заміни всього верхнього топкейса, адже через складної конструкції замінити одну тільки матрицю просто неможливо. Це означає, що зараз сервіси по всьому світу повинні на власний розсуд виправляти таку неполадку.

 

Оскільки у MacBook Air (2018), (2019) і (2020) однакова конструкція і зовнішній вигляд, логічно припустити, що такий масовий брак зустрічається у всіх цих моделях, однак у деяких людей він чомусь виявляється, а у деяких немає. Зараз, в даний час, протягом чотирьох років з моменту покупки Apple обіцяє безкоштовно вирішувати проблему облазить покриття антивідблиску в MacBook Pro (2015), (2016) і (2017), а також звичайного 12-дюймового MacBook (2015), (2016) і (2017). Ніякі інші ноутбуки в цю саму програму поки що не входять, однак судячи з тієї інформації, яку Apple розіслала в сервісні центри, вже незабаром це зміниться. Нехай Apple і допускає великі помилки, але вона хоча б їх вирішує за свій власний рахунок протягом тривалого періоду часу.

IT PediY: