додомуМобільні операториАбоненти Kyivstar зможуть передавати дані з рекордною швидкістю

Абоненти Kyivstar зможуть передавати дані з рекордною швидкістю

Мобільний оператор Kyivstar та китайський телеком-гігант Huawei встановили новий рекорд. Їм вдалося передати дані у LTE-мережі на швидкості понад 1,1 Гбіт/с. Рекордна швидкість була досягнута за рахунок агрегації частот та використання технології MIMO4x4.

Деталі
Технічний директор Kyivstar В. Лутченко із цього приводу зазначив, що розвиток LTE-мереж не зводиться до збільшення покриття. Стандарт зв’язку 4G має великий технологічний потенціал, пов’язаний з VoLTE, Massive MIMO та ін. Інженерам мобільного оператора вдалося досягти по-справжньому високої швидкості. Вона перевищила 1 Гбіт/с. Для абонентів мобільного оператора це означає зростання швидкості на 10 Мбіт/с.

Kyivstar є найбільшим гравцем українського телекомунікаційного ринку. Послугами мобільного оператора на постійній основі користуються 26 млн. українців. Обсяг аудиторії «Домашнього Інтернету» перевищує 1 млн осіб. Башти Kyivstar покривають територію, де проживає понад 90% українського населення.

Мобільний оператор контролюється міжнародним телеком-холдингом VEON, який має нідерландську реєстрацію. Акції холдингу звертаються на біржових майданчиках Euronext та NASDAQ. На українському ринку Kyivstar представлено з 1997 року. Його бренд вважається найдорожчим у країні.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі