додомуIOSApple готується порадувати фанатів недорогим смартфоном

Apple готується порадувати фанатів недорогим смартфоном

Джерелом зазначеної інформації є неназваний співробітник Apple. За його словами, розробляється девайс за своїми функціональними можливостями буде порівнянний з iPhone 12. Здешевити кінцеву вартість пристрою «яблучники» планують за рахунок відмови від підтримки 5G. Назву новинки не зазначили. Про роботу «яблучників» над пристроєм економ-класу повідомляє агентство Wedbush Securities.

Причина рішення Apple звернутися до бюджетного сегменту – зниження через коронавірусних заборон платоспроможність клієнтів та бажання витіснити з  ринкової ніші китайських конкурентів.

Озвучена співрозмовником Wedbush дата презентації бюджетного айфона – лютий майбутнього року. Заявлена ​​інформатором  вартість новинки – близько $ 800.

Раніше аналітики Wedbush прогнозували появу двох версій «дванадцятки» в осінні місяці цього року. Основна відмінність між ними – «технологічне» (більш дорогий різновид iPhone 12 нібито адаптована для роботи в мережах п’ятого покоління, а більш дешева «заточена» на використання виключно в мережах 4G).

На даний момент найдоступнішим телефоном «яблучної» компанії вважається квітневий iPhone SE. Середня вартість презентованого в квітні пристрою становить близько $ 600.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі