додомуAndroidDropbox запустив безкоштовний менеджер паролей для Android і iOS

Dropbox запустив безкоштовний менеджер паролей для Android і iOS

Всесвітньо відоме хмарне сховище Dropbox, перше в своєму класі, вирішило впровадити в своє ПЗ нову вкрай важливу і корисну можливість для багатьох людей . Справа в тому, що 12 серпня 2020 року, року відбувся реліз оновленої версії даної програми для Android, iOS, Windows і macOS, а містить вона в собі вбудований менеджер паролів, що дозволяє працювати з логінами, паролями, цифровими ключами, банківськими картами і іншими особистими даними, що мають величезну цінність.

В даний час на ринку можна зустріти безліч різних популярних сервісів для збереження паролів і інших особистих даних. Одним з найбільш поширених серед всіх  є LastPass або 1Password, а користуються вони шаленим попитом серед жителів різних країн світу. Проте, тепер у використанні такого платного ПО немає ніякої потреби, так як всім бажаючим стала доступна цілком собі реальна альтернатива. Відтепер в хмарне сховище Dropbox вбудований менеджер паролів, причому він підтримує українську мову і багато інших. За рахунок такої можливості користувачі можуть зберігати логіни і паролі від різних сайтів і сервісів.

Dropbox запустив безкоштовний менеджер паролей для Android і iOS

За словами адміністрації сервісу, всі дані захищені за допомогою шифрування під назвою zero-knowledge. Його особливість в тому, що отримати доступ до сейфу може виключно та людина, яка його створив, тобто такої можливості немає ні у кого стороннього, в тому числі у творців сервісу Dropbox. Програмне забезпечення є безкоштовним, а поширюється воно в якості хмарного сховища. Варто лише оновити додаток ло останньої версії та активувати його в налаштуваннях. Якщо все було зроблено правильно, з’явиться можливість зберегти різні особисті дані.

Dropbox запустив безкоштовний менеджер паролей для Android і iOS

За словами розробників, вони будуть прислухатися до думки і побажання користувачів, тому в незабаром в Dropbox можуть з’явитися якісь додаткові корисні функції. При цьому всі дані будуть синхронізуватися між різними електронними пристроями, в тому числі між різними платформами. Так, наприклад, створені на iOS версії додатка паролі зможуть повною мірою відображатися в Windows і в інших операційних системах.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі