додомуAndroidЕксперти назвали найперспективніші криптовалюти цього року

Експерти назвали найперспективніші криптовалюти цього року

Опитані редакцією «РБК-Кріпто» учасники ринку цифрових валют назвали найперспективніші токени та напрямки криптовалютного ринку в цьому році. Рекомендації аналітиків для любителів отримувати дохід із «цифри» — GameFi, NFT та метавсесвіти.

Віктор Першиков з аналітичного управління групи «8848 Інвест» вважає за доцільне придивитися до токенів категорії Web 3.0, GameFI-сектору та блокчейн-платформ.

Його аргументи на користь першого з названих рішень – поглиблена цифровізація і віртуалізація онлайн-рішень, що полюбилися простому люду. Web 3.0 базується на децентралізованій моделі, не прив’язаної до баз даних, data-центрів та серверів.

Заявлений Першиковим “ТОП найцікавіших токенів” з категорії Web 3.0 – HNT (Helium), FIL (Filecoin), IOTA (MIOTA), BTT (BitTorent), Ocean Protocol (Ocean) та ВАТ (Basic Atention Token).

Першиков також прогнозує зростання попиту на блокчейн-платформи, проекти та токени а-ля ефіріум, солана, полкадот, DSC, Avalanche та подібні до них. Причина відповідних очікувань – розрахунок збільшення капіталізації сектора.

Сектор GameFi представлений переважно фінансовими та геймерськими програмами. Першіков пророкує йому приплив нових користувачів і, як наслідок, «зростання ваги» у криптовалютній індустрії за рахунок нарощування роздрібних та венчурних вкладень. Названі аналітиком проекти із максимальними перспективами на середньостроковому горизонті – UOS, FaraLand, PlayDAPP та Alice.

За словами Михайла Кархальова з Currency.com, метавсесвіти набудуть статусу головного тренду вже в I половині року, поступово зводячи нанівець популярність проектів з DeFi-сектору.

Аналітик поділяє думку Першікова про активізацію зростання GameFi. Зазначені Кархалєвим проекти-лідери – Near Protocol, Axie Infinity, Decentraland, Polygon, Sandbox, Solana і подібні рішення з дешевими транзакціями та високою пропускною здатністю.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі