додомуAndroidHuawei: смартфони з передвстановленим Google Play продовжать отримувати апдейти

Huawei: смартфони з передвстановленим Google Play продовжать отримувати апдейти

Офіційний представник Huawei публічно заявив, що смартфони Huawei, випущені до травня 2019 року і оснащені сервісами Google Play, продовжать отримувати всі оновлення і збережуть доступ до американського магазину додатків.

Huawei продовжить надавати системні оновлення і виправлення безпеки. Всі смартфони Huawei з передвстановленим Google Play і раніше могли використовувати магазин для завантаження і оновлення програм. Смартфони Huawei без встановленого Google Play для завантаження додатків і оновлень безпеки можуть використовувати AppGallery.

13 серпня закінчилася дія тимчасової ліцензії на взаємодію американських компаній з Huawei і її дочірніми фірмами. Вона видана урядом США для переходу американських компаній з обладнання Huawei на аналоги, після закінчення її дії організації не зможуть співпрацювати з китайською корпорацією: влада вважає, що та посягає на нацбезпеку країни.

Після закінчення дії ліцензії в ЗМІ з’явилася інформація, що Google більше не зможе відправляти оновлення для своїх сервісів і патчі безпеки Android на смартфони китайського виробника.

Huawei знаходиться під американськими санкціями з травня 2019 року.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі