додомуСмартфониМайбутні iPhone не підтримуватимуть фізичні SIM-картки

Майбутні iPhone не підтримуватимуть фізичні SIM-картки

Першими мобільними пристроями Apple з підтримкою технології eSIM стали iPhone XS та iPhone XS Max. Ця технологія дозволяє використовувати віртуальну SIM-карту поряд з фізичною. За рахунок цього смартфон може працювати одразу у двох мережах.

Деталі
За даними редакції бразильського порталу новин Blogdoiphone корпорація Apple має намір відмовитися від підтримки фізичних SIM-карт. Флагманські смартфони iPhone 15 Pro та Pro Max підтримуватимуть підключення до мереж мобільних операторів виключно через eSIM. Слотів для фізичних карток у цих моделей не буде.

Лінійка iPhone 15 буде представлена ​​”яблучним” гігантом у 2023 році. Джерела бразильського порталу стверджують, що смартфони Apple підтримуватимуть дві eSIM. Таким чином, щодо функціональності нічого не зміниться. iPhone, як і раніше, можна буде використовувати паралельно у двох мережах.

За словами експертів, відмова від підтримки фізичних SIM-карток дозволить купертинській корпорації зробити корпус смартфона безшовним. В результаті ступінь його водонепроникності зросте. Повністю відмовитись від підтримки SIM-карт виробник смартфонів не зможе, оскільки технологія eSIM доступна далеко не у всіх країнах.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі