додомуAndroidМаск закликав відмовитися від криптовалютних бірж Coinbase та Binance

Маск закликав відмовитися від криптовалютних бірж Coinbase та Binance

На думку американського мільярдера І. Маска, якщо криптоінвестор не має прямого доступу до електронного гаманця, то кошти, що лежать на ньому, не можуть розглядатися ним як «свої». Засновник Tesla є затятим противником централізованих криптоплатформ. Він вважає, що «ключи» від гаманців мають зберігатися у їхніх власників. Криптоінвестори не повинні залежати від криптомайданчиків на кшталт Binance та Coinbase.

Торгівля цифровими валютами може бути централізованою або децентралізованою. Кожен з цих форматів має свої плюси та мінуси з точки зору надійності та рівня безпеки. До основних недоліків децентралізованих біржових майданчиків відносяться складність їх використання та відсутність зручного інтерфейсу. Для здійснення транзакцій на децентралізованих майданчиках користувачам доводиться щоразу знову входити у свої гаманці. Це багатьох не влаштовує.

Централізовані майданчики цих недоліків позбавлені. Водночас вони мають свої мінуси. Зокрема, інвестори, які працюють через Coinbase і Binance, не контролюють ключі від гаманців. Їх зберігання та захист забезпечуються криптоплатформами. Натомість вони пропонують клієнтам зручний інтерфейс. Послугами децентралізованих майданчиків користуються мільйони власників токенів із усієї планети. Маск вважає цю практику неправильною. На його думку, криптоінвесторам не слід покладатися на криптобіржі.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі