додомуMicrosoft EdgeMicrosoft випустила Windows 11, зробивши її безкоштовною

Microsoft випустила Windows 11, зробивши її безкоштовною

Американська корпорація Microsoft ось уже як багато років займається випуском операційних систем для персональних комп’ютерів. Бренд прагне до того, щоб поширити своє ПО по всій земній кулі завдяки  різноманітним нововведенням. Дійшла справа до того, що даний бренд вважав за необхідне піти на такий крок, якого так довго чекають – компанія випустила операційну систему Windows 11, яка є безкоштовною. Після платної Windows 10 новенька платформа гарантовано всіх ощасливить, адже платити близько $ 200 за ліцензійну  версію гарантовано точно не знадобиться, і це реальний факт.

Microsoft випустила Windows 11, зробивши її безкоштовною

Нехай поки що нову ОС ще і не представили офіційно, проте, за даними інсайдерів, вона буде називатися саме Windows 11. Днями доступ до неї отримали співробітники Microsoft з відділу тестування ПО. Тепер вони будуть день за днем ​​тестувати нову платформу, виявляючи різні баги і недоліки в процесі її використання. Потрібно це для того, аби до моменту релізу в першій половині 2021 року нова операційна система вийшла на ринок, і відразу ж почала користуватися колосальною популярністю. Така подія, поза будь-якими сумнівами, гарантовано приємно порадує всіх користувачів.

Microsoft випустила Windows 11, зробивши її безкоштовною

Таким чином, нова операційна система здатна запускати додатки, побудовані на базі таких популярних і поширених протоколів, як UWP, PWA і Win32. Користувачі при її використанні можуть розраховувати на функцію миттєвого створення резервних копій і швидкого відновлення, в тому числі через хмарне сховище OneDrive, а також,  інших особливостей, якими нова операційна система всім прийде до вподоби. У число таких входять підтримка безшовних оновлень з можливістю встановлення без перезавантаження, новий призначений для користувача інтерфейс, покращена система захисту, підвищення багаторазової  надійності та стабільності та  ряд інших важливих переваг.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі