додомуXiaomiMIUI 13 отримає «системний захист від шахрайства»

MIUI 13 отримає «системний захист від шахрайства»

Офіційна прем’єра програмної оболонки MIUI 13 відбудеться завтра. З опублікованого в Weibo-акаунті Xiaomi повідомлення випливає, що вона буде захищена від шахрайських дій на рівні системи. На жаль, жодних деталей нової технології у пості Xiaomi не наводиться. У компанії стверджують, що нова програмна оболонка буде більш стабільною та швидкою.

Деталі
За три роки використання продуктивність MIUI 13 знизиться лише на 5%. Інженерам Xiaomi вдалося збільшити плавність роботи системних програм на 26%.

 

Варто зазначити, що завтра Xiaomi представить одразу дві програмні оболонки. Одна з них призначатиметься для смартфонів, а інша – для планшетних комп’ютерів. На даний момент MIUI 13 Pad підтримує роботу з 3 000 найкращих аплетів. Жодних проблем із їх використанням на планшетному комп’ютері у користувачів не виникне.

 

Згідно із заявою заступника глави Xiaomi Ч. Ченга, смартфони з лінійки Xiaomi 12, прем’єра яких відбудеться завтра, поставлятимуться на ринок з MIUI 13 «з коробки». Першими нову програмну оболонку отримають пристрої Redmi K40, Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro та Mi 11 Ultra.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі