додомуСмартфониНазвано новий спосіб витрачання отриманої через додаток «Дія» тисячі гривень

Названо новий спосіб витрачання отриманої через додаток «Дія» тисячі гривень

Міносвіти підготувало пакет пропозицій щодо розширення дії програми «єПідтримка». З оприлюдненого освітнім відомством документа випливає, що незабаром українські підлітки віком від 14 до 18 років зможуть претендувати на отримання «ковидної тисячі».

Деталі
На найближчому засіданні Кабміну урядовці мають намір затвердити рішення про розширення дії програми на осіб віком від 60 років. Мінобрнауки запропонувало поширити дію програми «єПідтримка» на підлітків віком від 14 до 18 років. При цьому перелік способів витрачання «ковидної тисячі» буде доповнено позашкільною освітою. Крім цього, члени Кабінету Міністрів розглядають можливість надання коштів вакцинованим дітям віком від 12 до 14 років.

Раніше стало відомо, що у другій половині січня у одержувачів «ковидної тисячі» з’явиться можливість витрачання коштів на придбання лікарських засобів. Мінцифри домовилося з українськими банками про емісію платіжних карток «єПідтримка». Завдяки цьому люди похилого віку зможуть купувати ліки в офлайн-аптеках.

Нагадаємо, що 1000 грн. надається всім українцям, які мають у додатку «Дія» «зелений» сертифікат. Отримати його можна після двох щеплень антикоронавірусною вакциною.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі