додомуXiaomiПам'ять у смартфонах Xiaomi можна «очистити» шляхом введення короткого коду

Пам’ять у смартфонах Xiaomi можна «очистити» шляхом введення короткого коду

Якщо ви втомилися від настирливих повідомлень про заповнену пам’ять мобільного пристрою, то ця стаття для вас. У ній йтиметься про те, як можна очистити пам’ять мобільного пристрою Xiaomi шляхом введення короткого коду.

Більшість дискового простору апарату відводиться під системну пам’ять. Вона потрібна для забезпечення роботи встановленої на смартфоні програмної платформи. Системна пам’ять призначена для зберігання оновлень, кешу системних даних, дампів пам’яті та ін. Досить часто користувачі відчувають брак заповітних мегабайтів саме через системну пам’ять.

Для зберігання вмісту в Android використовується прихована папка SysDump. У міру експлуатації смартфона обсяг цієї папки починає зростати. У результаті користувача починають виникати проблеми з дефіцитом пам’яті. Вирішити їх можна шляхом введення простої комбінації цифр у «дзвонилці». Для цього достатньо відкрити аплет «Телефон», після чого ввести *9900#. Перед початком процедури рекомендується переглянути обсяг доступної пам’яті в налаштуваннях.

Даний спосіб спрацьовує далеко не у всіх смартфонах, але так як це не займе багато вашого часу спробувати варто.

Очищення системної пам’яті Xiaomi за допомогою короткого коду

Пам'ять у смартфонах Xiaomi можна «очистити» шляхом введення короткого коду

Після введення коду відкриється системне меню, де необхідно вибрати Delete dumpstate logcat. Після завершення процесу очищення слід натиснути кнопку Ok у відповідь на повідомлення Delete Dump.

Очищення системної пам’яті Xiaomi за допомогою короткого коду

Щоб оцінити, наскільки ефективним виявилося видалення системних логів, потрібно зайти у налаштування. У прикладі, наведеному на ілюстраціях, величина файлу з помилками становила 430 МБ. Він може бути набагато більшим. Багато користувачів видаляли із системної пам’яті за допомогою цього способу більше 1 ГБ даних.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі