додомуАвтоПолтавець створив цікаву копію Tesla Cybertruck

Полтавець створив цікаву копію Tesla Cybertruck

Умільцю з Полтави Іллі Крамеру знадобилося більше року для того, щоб відтворити дизайн Tesla Cybertruck, використавши для цього платформу у вигляді старого мікроавтобуса.

Спочатку він розібрав його, після, створивши проект і купив метал та інші матеріали, зробив тонування і фарбування. Незважаючи на те, що зовні автомобіль став дуже нагадувати відомий електрокар Cybertruck, всередині це все ще дизельний автобус.

Полтавець створив цікаву копію Tesla Cybertruck

Згідно зі словами Іллі, він загорівся цією ідеєю, як тільки вперше побачив Cybertruck, оскільки, по-перше, електромобіль вийде ще нескоро, а по-друге, він коштує від 40 тисяч доларів США і вище, залежно від комплектації. В цей же час весь проект обійшовся Іллі лише в 8 тисяч доларів, а в якості основи використовувався мікроавтобус, яким вже тридцять років. Даний автомобіль досягає майже 6 метрів в довжину і майже 2 в висоту, що приблизно відповідає розмірам оригіналу.

З особливостей варто відзначити те, що двері повністю автоматичні, а також автомобіль оснащений багажним відділенням. Зсередини він, на жаль, поки не схожий на оригінал, але у Іллі є плани по подальшому доопрацюванні проекту. Також він планує офіційно зареєструвати даний автомобіль і їздити на ньому по місту.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі