додомуІнтернетПреміальні версії Redmi K50 можуть отримати такий самий сенсор, як у Xiaomi...

Преміальні версії Redmi K50 можуть отримати такий самий сенсор, як у Xiaomi 12

Як мінімум два смартфони перспективної серії “Редмі К50” отримають сенсор IMX766 від компанії “Соні”. Його основна «фішка» – використання в Xiaomi 12, повідомляє IT-Home з посиланням на відомого в Китаї техноблогера «Лиса панда» (Pande is bald).

Йдеться про флагманський датчик з 50 мегапікселями, пристойною базою 1/1,56” і чотирма пікселями на 2 мкм. Обговорюваний сенсор значно більший за побратимів в особі IMX686/586 завдяки подвійному антишийку OIS+EIS.

Фахівці «Соні» втиснули в IMX766 технологію всеспрямованого фокусування з унікальною структурою пікселів 2*2 для досягнення швидкого горизонтального та вертикального фокусування, зазначається у публікації.

Преміальні версії Redmi K50 можуть отримати такий самий сенсор, як у Xiaomi 12

За версією типстера, багаторазово згаданий датчик з’явиться на K50 Pro/K50 Pro+, тоді як базова модель K50 та ігровий K50 Gaming Edition не зможуть похвалитися наявністю IMX766.

Дебютний показ лінійки K50 очікується вже в цьому триместрі. Вартість найдоступнішого представника серії на території КНР, ймовірно, становитиме близько 2000 ¥ (трохи менше $315).

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі