додомуІнтернетПриватбанк почне виплачувати 1 000 грн. вакцинованим від COVID-19 українцям готівкою

Приватбанк почне виплачувати 1 000 грн. вакцинованим від COVID-19 українцям готівкою

Наступного року вакциновані від коронавірусу українські громадяни зможуть отримати «ковидну тисячу» готівкою. Для цього достатньо буде звернутися до ПриватБанку чи будь-якої іншої кредитної організації, яка є учасником програми «єПідтримка». Про це стало відомо від заступника голови Офісу президента Р. Шурми.

Деталі
Чиновник зазначив, що з порядком видачі «ковидної тисячі» готівкою уряд ще не визначився. Виплати готівкою розпочнуть українські банки у квітні наступного року. Отримати гроші зможуть особи пенсійного віку, а також інші громадяни, які через ті чи інші причини не здатні встановити аплет «Дія» з метою генерування електронного COVID-сертифікату.

На даний момент виплати на віртуальні картки здійснюються шістьма українськими банками. За словами Шурми, у 2022 році до участі у держпрограмі підключаться ще щонайменше десять банківських установ.

Раніше керівництво monobank пообіцяло емітувати для одержувачів держпідтримки пластикові картки. Співзасновник необанку О.Гороховський стверджував, що фізичні карти стануть доступними українцям у грудні поточного року. Очікується, що приклад monobank наслідуватимуть й інші українські банки.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі