додомуТЕХНОЛОГІЇПриватБанк роздає українцям по 5 000 гривень

ПриватБанк роздає українцям по 5 000 гривень

Власники платіжних карток ПриватБанку стали жертвами агресивного маркетингу. Банківська установа, що перебуває під контролем держави, почала відкривати клієнтам в односторонньому порядку кредитні ліміти обсягом 5 000 грн.

Користувач сайту Minfin із ніком nfx379 повідомив, що кредитна організація збільшила ліміт по карті до 5 тис. грн. Згоду клієнта на здійснення цієї операції ПриватБанк не просив. Щоб уникнути непередбачених витрат, чоловік вирішив обнулити кредитний ліміт. Через деякий час його знову було збільшено банком в односторонньому порядку до 5 тис. грн.

У банку із цього приводу зазначили, що розмір кредитного ліміту переглядається на регулярній основі для кожного кардхолдера в індивідуальному порядку. Якщо клієнту не потрібний кредитний ліміт, він може бути скасований через додаток Приват24 або через службу підтримки.

Збільшення кредитного ліміту за картою ПриватБанку в односторонньому порядку

Банк посилається на п. 2.1.1.2.5 публічного договору, який дає йому право збільшувати або зменшувати ліміти карткових продуктів в односторонньому порядку. Такий пункт у договорі справді є. Таким чином, банк діє на законних засадах.

Показово, що після початку пандемії ПриватБанк, навпаки, почав активно урізати своїм клієнтам кредитні ліміти. Багатьом власникам «пластику» їх знижено до нуля. Зниження лімітів у ПриватБанку пояснювали побоюваннями за фінансове здоров’я власників карток.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі