додомуMIUIРозкрито особливості роботи режиму Pure Mode в оболонці MIUI 13

Розкрито особливості роботи режиму Pure Mode в оболонці MIUI 13

Восени минулого року розробники Xiaomi приступили до бета-тестування нового режиму, який отримав назву Pure Mode. Весь цей час будь-якої інформації про перебіг тестування у відкритих джерелах не було. У зв’язку з цим виникло припущення, що Xiaomi відмовилася від впровадження Pure Mode. Тим часом 15 січня новий режим з’явився у MIUI 13.

Деталі
Він призначений для захисту мобільного пристрою від шкідливого програмного забезпечення. Відкритий характер програмної платформи Android робить користувачів уразливими. З повідомлення Xiaomi випливає, що 40% аплетів, що встановлюються на смартфони, ніколи не піддавалися аудиту інформаційної безпеки. При цьому 10% аплетів потенційно небезпечні.

За замовчуванням встановити на смартфон неперевірені компанією Xiaomi програми не можна. Щоб уникнути заборони, необхідно дозволити завантаження таких програм у налаштуваннях. Там можна повністю деактивувати Pure Mode.

У нового режиму чотири основні функції:

Виявлення шкідливого софту.
Забезпечення конфіденційності.
Перевірка сумісності аплетів із MIUI 13.
Ручна верифікація програм на сумісність і безпеку.
Під ручною верифікацією додатків слід розуміти їхнє тестування реальними людьми. Такий підхід дозволяє переконатися в безпеці та сумісності додатків із програмною оболонкою MIUI 13.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі