додомуXiaomiСмартфони Xiaomi зможуть переводити голосові дзвінки в режимі реального часу

Смартфони Xiaomi зможуть переводити голосові дзвінки в режимі реального часу

В останній день листопада патентне відомство схвалило новий патент китайської компанії Xiaomi. Вона запатентувала систему перекладу голосових викликів мовою користувача в режимі реального часу.

За даними мережевих джерел, патент CN113726952A містить опис автоматичної системи миттєвого перекладу голосових викликів іншими мовами. Вона дозволить власникам смартфонів Xiaomi та суббрендів легко спілкуватися з іноземцями. По суті, запатентована компанією система є вбудованим голосовим онлайн-перекладачем.

Журналісти ITHome стверджують, що вихідний голос абонента, що розмовляє іноземною мовою, не буде змішуватися з перекладом. Простіше кажучи, запатентована система Xiaomi буде виступати в ролі посередника, передаючи абоненту вже перекладений текст. Розмови іноземною він чути не буде. Це означає, що перекладені слова співрозмовника будуть озвучуватись абоненту з невеликою затримкою.

Якщо запатентована китайською компанією технологія буде реалізована в MIUI, це стане справжнім технологічним проривом. Аналогів системі перекладу Xiaomi на ринку немає. Жоден виробник смартфонів на планеті такої функціональності своїм клієнтам не пропонує.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі