додомуXiaomiТема для «перетворення» інтерфейсу смартфона Xiaomi на «iPhone з iOS 14»

Тема для «перетворення» інтерфейсу смартфона Xiaomi на «iPhone з iOS 14»

Ця замітка буде цікава фанатам iPhone, яких життєві обставини на шляху до омріяного «яблука» змусили тимчасово користуватися смартфоном з асортименту Xiaomi. Йдеться про оснащення девайса темою, яка точно копіює «яблучну» iOS 14. Отже, поїхали!

Назва пакету кастомізацій – iOS 14x Pro. У ній реалізовані класичні рішення купертинців, які можна без проблем екстраполювати на будь-який більш-менш свіжий смартфон Xiaomi/Redmi/POCO під керуванням MIUI 11 або MIUI 12. Встановлення теми, як запевняють розробники, «спрощено до неможливості».

Рішення iOS 14x Pro привнесе повністю «злизаний» з першоджерела пакет іконок, разом з оригінальним екраном блокування та кількома шпалерами. Все це додасть вашому «китайцю» айфоноподібного вигляду.

Тема для «перетворення» інтерфейсу смартфона Xiaomi на «iPhone з iOS 14»

На додаток до перерахованого, на смартфон прилетять кілька віджетів з інформацією про погоду, час тощо, а також невідмінні від «яблучних» звуки викликів та повідомлень.

Для встановлення теми, що обговорюється, зміна регіону, як правило, не потрібна за умови самостійного пошуку «iOS 14x Pro» в MIUI Themes. Якщо щось піде не так, завжди можна поміняти локацію пристрою на Індію, керуючись покроковою інструкцією.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі