додомуІнтернетУкраїна буде доплачувати людям за покупку українцями електрокарів

Україна буде доплачувати людям за покупку українцями електрокарів

У першій половині 2022 року в Україні буде запущено державну програму стимулювання придбання автотранспорту на електротязі. У рамках цієї програми Кабмін субсидуватиме ставку лізингу електрокарів. Про це стало відомо від заступника глави президентського офісу Р. Шурми.

Деталі
Чиновник підкреслив, що спочатку в рамках держпрограми стимулюватиметься не лізинг в цілому, а лише операції з електрокарами. На обрії двох років аналогічні стимули будуть запропоновані урядом інвесторам, які готові взяти на себе фінансування локалізації виробництва електричних автомобілів у територіальних межах країни.

Шурма зазначив, що йому добре відома ця індустрія. Перед розробкою програми субсидування уряд проконсультувався із автомобільними виробниками. Локалізація виробництва електрокарів в Україні може бути здійснена протягом наступних двох років. Весь цей час програма субсидування буде універсальною. Згодом її учасниками зможуть стати лише ті автовиробники, які налагодили промислове збирання електромобілів в Україні.

Попит на автотранспорт на електротязі в Україні зростає. Минулого року в країні було зареєстровано 8541 од. електромобілі. По відношенню до 2020 кількість поставлених на облік електрокарів зросла на 18,9%.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі