додомуІнтернетУкраїна продасть додаток «Дія»

Україна продасть додаток «Дія»

Керівництво українського Мінцифри розглядає можливість постачання концепту аплета «Дія» іноземним державам. Про це стало відомо від керівника цифрового відомства М.Федорова.

Міністр висловив переконання, що «Дія» буде затребувана на світовому ринку. За його словами, якщо офіційний Київ отримає конкретні пропозиції щодо постачання концепту аплету за кордон, то спеціалісти Мінцифри допоможуть з його впровадженням. “Дія” – це споконвіку український бренд. З часом підходи до побудови повноцінної digital-держави, що застосовуються Україною, почнуть запозичувати інші країни.

Державний цифровий сервіс «Дія» був запущений українською Мінцифри на початку минулого року. Використовувати його послуги можна як через веб-портал, так і через мобільний аплет. На веб-порталі громадяни України можуть отримати доступ до більш ніж 50 різних послуг на кшталт автоматизованих будівельних послуг, реєстрації бізнесу та ін.

Минулого літа український президент В. Зеленський зробив заяву про те, що уряди кількох держав світу виявляють інтерес до придбання концепту аплета «Дія». Зокрема, одним із інтересантів є Азербайджан.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі