додомуAndroidXiaomi разом з Lamborghini презентували карт для гонок

Xiaomi разом з Lamborghini презентували карт для гонок

На офіційній презентації, яка була присвячена десятиріччю компанії Xiaomi, були представлені не тільки два нових флагманських смартфона, але і новий гоночний карт Ninebot N9 Kart Pro в версії Lamborghini. Даний продукт представлений, як наслідок колаборації компаній Ninebot-Segway з Lamborghini. Головними особливостями є фірмовий жовтий колір італійського бренду і гоночний спойлер, яких не було в оригінальній версії.

Xiaomi разом з Lamborghini презентували карт для гонок

Варто зазначити, що даний карт має міцну раму виконану зі сталі, яка здатна витримати навантаження до ста кілограмів і добре справляється із зіткненнями на високій швидкості. Крім того, новинка оснащена м’якою передньою крайкою TPE та бічний молдингом, завдяки чому значно поліпшується амортизація. Компанія Ninebot повідомила, що завдяки цьому можна запобігти пошкодженням бампера при легких зіткненнях.

Карт оснастили акумуляторною батареєю, обсяг якої становить 432 кіловат / годину, завдяки чому він може проїхати майже 25 кілометрів при максимальній швидкості 40 кілометрів на годину. Компанія зазначила, що він може видавати звук, як справжній гоночний автомобіль. На даний момент невідомо коли він вийде та скільки буде коштувати.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі