додомуМобільні операториЯк абонентам Vodafone отримати «безліміт» за дзвінками на номери будь-яких операторів

Як абонентам Vodafone отримати «безліміт» за дзвінками на номери будь-яких операторів

Напередодні новорічних свят телекомунікаційна компанія Vodafone вирішила зробити українцям сюрприз. В рамках акційної пропозиції «З Vodafone усі свої» клієнти отримають нескінченну кількість хвилин на телефонні дзвінки абонентам операторів, що працюють на українському ринку. Крім цього, вони зможуть безкоштовно користуватися месенджерами.

Для участі в акції, яка триватиме до 28.02.2022, необхідно до кінця січня наступного року запровадити на смартфоні *888#. Всім абонентам, що подали заявки на активацію, мобільний оператор надасть безліміт на телефонні дзвінки на номери будь-яких операторів України. Крім цього, до 28.02.2022 учасники акції зможуть безкоштовно переписуватися через месенджери.

Схожа акція вже проводилася телекомунікаційною компанією взимку минулого року. Абоненти Vodafone брали у ній активну участь. При активованій послугі Online PASS платити за листування через месенджери та дзвінки через послуги відеозв’язку не потрібно. Дія послуги пошириться на такі аплети, як Telegram, WeChat, Google Classroom та Meet, Zoom, Teams, Viber, Skype, WhatsApp. FaceTime, Hangout та ін.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі