додомуXiaomiЯк виміряти пульс за допомогою камери смартфонів Xiaomi

Як виміряти пульс за допомогою камери смартфонів Xiaomi

Слідкувати за своїм здоров’ям за допомогою мобільного телефону стало звичкою багатьох користувачів. Виробники смартфонів оснастили пристрої вбудованими функціями моніторингу стану організму та випустили відповідні програми. «Сяомі» оперативно влилася у популярний тренд, виявив світові програму Mi Health. Її останній апдейт до версії 2.7.4 порадував опцією під назвою Heart Rate.

Місія нової функції — використання датчиків камери для визначення частоти серцевих скорочень без необхідності встановлення стороннього програмного забезпечення та використання інших пристроїв, таких як «розумний» годинник або фітнес-браслети.

Вимірювання ЧСС здійснюється в основному за рахунок світлодіодного спалаху мобільного телефону, який стає безперервним джерелом світла і повністю висвітлює палець. Завдяки цьому камера смартфона може записувати проходження крові та аналізувати отримане зображення для підрахунку серцебиття.

Для виміру пульсу за допомогою камери необхідно дотримуватися наступного ланцюжка дій:

  • Відкрити Mi Health.
  • Перейти до розділу ЧСС.
  • Натиснути червону кнопку праворуч.
  • Помістити палець на датчик (датчики) камери, закривши спалах.

Як виміряти пульс за допомогою камери смартфонів Xiaomi
З цього моменту камера починає записувати ваш пульс. Перед тим як забрати палець, необхідно дочекатися, поки смуга заряду на екрані досягне 100%.

Як виміряти пульс за допомогою камери Xiaomi/Redmi/POCO

Після завершення вимірювання пульсу програма Mi Health надасть можливість оцінити актуальний рівень вашої фізпідготовки. Для цього потрібно вказати свій актуальний статус, а саме чи знаходитесь ви в стані спокою, пересуваєтеся або робите спортивні вправи.

Після завершення екрана з’явиться детальний звіт про стан пульсу.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі