додомуiPhoneApple дозволила відновлювати iPhone і iPad без комп'ютера

Apple дозволила відновлювати iPhone і iPad без комп’ютера

Ось уже як дуже багато років операційна система iOS може самостійно оновлюватися «по повітрю», що неймовірно зручно і просто. Раніше, до впровадження такого нововведення, заради обновлення смартфона або планшета від Apple доводилося спочатку підключати його до комп’ютера через iTunes, після чого робити синхронізацію і завантажувати повністю прошивку, а потім, після цього, запускати процедуру її установки, займалася яка близько 25 – 35 хвилин , тому що вся операційна система фактично встановлювалися заново. З приходом «хмарних» оновлень про подібну проблему все забули, тому тепер підключати iPhone і iPad з комп’ютера доводиться тільки для відновлення електронного пристрою, тобто для переустановлення прошивки.

 

Складно собі уявити сценарій, при якому смартфон або планшет самостійно вийде з ладу за частиною ПО, однак такі випадки все ж іноді можуть зустрічатися. У випущеної не так давно бета-версії операційної системи iOS 13.4 виявили згадка нової функції, яка гарантовано виявиться вкрай корисною. Вона називається OS Recovery, дозволяючи провести відновлення прошивки iPhone або iPad. За рахунок такого нововведення можна буде відновлювати операційну систему без використання комп’ютера або будь-якого іншого допоміжного гаджета. Щось подібне зараз можна зустріти в комп’ютерах Mac, які можуть самостійно відновитися навіть після повного виходу з ладу ОС.

 

Передбачається, що на iPhone і iPad з релізом операційної системи iOS 14 з’явиться спеціальний резервний розділ в пам’яті, займати який буде не більше ніж 500 МБ. Якщо смартфон зрозуміє, що ОС пошкоджена і не може запуститися, то замість пропозиції підключення до комп’ютера, хоча такий варіант також залишиться доступний, можна буде відновити мобільний пристрій через інтернет, просто підключивши його до будь-якої точки доступу Wi-Fi. В такому випадку операційна система сама скочується з серверів Apple і, слідом за цим, смартфон сам її встановить замість пошкодженої при будь-яких обставинах. Коли дана процедура завершиться, можна буде використовувати електронний пристрій без будь-яких обмежень.

Apple дозволила відновлювати iPhone і iPad без комп'ютера
Подібне нововведення абсолютно точно поліпшить користувальницький досвід використання смартфонів і планшетів від Apple, адже за рахунок подібного нововведення можна буде раз і назавжди забути про необхідність використовувати комп’ютера, в тому числі в разі виходу з ладу операційної системи iOS. Особливо сильно таке нововведення припаде до смаку людям, які часто подорожують і не мають ноутбука, тому що тепер, навіть якщо раптом з гаджетом щось станеться, його можна буде легко і просто відновити, підключившись до будь-швидкісної мережі Wi-Fi, а такі зараз є буквально на кожному кроці. Очікується, що функція OS Recovery з’явиться в операційній системі iOS 14, тоді як в iOS 13.4 зараз можна зустріти лише її згадка, бо вона не працює зовсім ніяк.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі