додомуОпераційні системиЗаміна Android: Google випустила Fuchsia OS

Заміна Android: Google випустила Fuchsia OS

Доступна ось уже як більш ніж 13 років на ринку операційна система Android користується вкрай великою популярністю і за весь час свого існування їй вдалося знайти неймовірно велику популярність, а разом з тим стати багаторазово краще, ніж на самому початку. Проте, дана платформа містить у собі відразу кілька значних недоліків, виправити які просто неможливо. Основних серед таких всього два: система захисту, пов’язана з «відкритістю» всієї платформи, а також система установки оновлень, при якій виробникам тих чи інших моделей мобільних пристроїв доводиться знову і знову створювати з нуля нові прошивки, на що йде неймовірно багато часу, сил і ресурсів, тому практично всі бренди припиняють підтримку своєї продукції за частиною пО завчасно.

На щастя для всіх тих, кому з якихось причин не подобається операційна система Android, а причин у цього може бути ціла маса, вже незабаром Google випустить операційну систему Fuchsia OS, яка стане доступна для завантаження всім бажаючим. Сьогодні, 2 березня 2020 року, видання 9to5Google оголосило про те, що «пошуковий гігант» приступив до завершальної стадії розробки і тестування своєї нової платформи, а підключив до цього процесу він як своїх власних працівників, так і найближчих партнерів. Всі вони можуть завантажити і встановити демонстраційну версію новітньої операційної системи, після чого встановити її на свій смартфон, планшет, комп’ютер, телевізор або інший пристрій, що задовольняє мінімальним системним вимогам. У число таких входить процесор на базі архітектури ARM і не менше ніж 512 МБ оперативної пам’яті.

 

Вся нова ОС базується на ядрі Zircon, а воно, у свою чергу, було створено з нуля спеціально для потреб сучасної електроніки. Нова операційна система, на відміну від Android, заснована не на Linux, а на власній розробці Google. За задумом «пошукового гіганта», новітня платформа повинна бути повністю модульною, щоб її було легко розвивати в найближчі 15 – 20 років, протягом яких вона повинна буде залишатися актуальною на ринку. Уже відомо про те, що Fuchsia OS має повноцінну підтримку всіх існуючих зараз програм та ігор для Android, тому творцям таких не доведеться навіть адаптувати своє програмне забезпечення під новітню розробку американської корпорації. Нові додатки для цієї ОС вже можна створювати через засіб програмування Flutter SDK.

Саме ця середовище розробки вдає із себе набір ПО, що дозволяє створювати крос-платформну код з можливістю його запуску на Android і iOS, що значно полегшить працю творців програм та ігор. За даними видання, фінальна стабільна версія Fuchsia OS вийде вже в першій половині 2021 року, коли її зможуть використовувати всі бажаючі. Згідно з планами Google, дана операційна система повністю замінить собою існуючі зараз Android, Wear OS і Chrome OS, ставши єдиною платформою, причому в повній мірі універсальною. При створенні ПЗ для цієї операційної системи розробники можуть використовувати як мову програмування Dart (Sky), так і такі популярні рішення, як C / C ++, Go і Apple Swift.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі