додомуWindowsЗавантажити безкоштовно Windows 11 з ліцензією

Завантажити безкоштовно Windows 11 з ліцензією

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з самих різних цінових категорій. Всі такі об’єднує те, що вони не в змозі працювати без встановленої на них операційної системи, а найвідомішою і популярною серед усіх таких є зараз звичайно ж Windows 10, якщо говорити саме про платформу для комп’ютерів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних пристроїв такого типу . На жаль, хоч ця операційна система і встановлена ​​на більш ніж 900 млн гаджетів з самих різних різних цінових категорій, але вона все одно містить в собі цілу купу різних багів і недоліків, через які користуватися їй вкрай некомфортно, бо доводиться постійно витрачати свої сили і час на вирішення безлічі проблем.

Проте, вже зовсім скоро про все це можна буде раз і назавжди забути, так як стане можливим легко і просто завантажити безкоштовно Windows 11 з ліцензією. За наявними зараз даними, компанія Microsoft приступила до завершального тестування своєї нової операційної системи для різних електронних пристроїв, нехай називатися вона, коли вийде на ринок, можливо буде і якось інакше. Від назви практично нічого не залежить, а ось від того, як саме вона буде поширюватися, залежить буквально все. Якщо Windows 10, доступна зараз, оцінюється в $ 200 за базову ліцензію, то нова платформа виявиться повною мірою безкоштовною, тобто платити гроші за неї не доведеться зовсім.

Нова ОС від компанії Microsoft стане її першою за останні більш ніж 20 років, платити гроші за використання якої простим користувачам не доведеться. Це, поза будь-якими сумнівами, дозволить їй вкрай швидко знайти рекордну популярність, адже фактично в кожну безкоштовну копію даної платформи виявиться вбудована повноцінна ліцензія. Швидше за все, зробити свою новітню платформу в повній мірі безкоштовно американська корпорація вирішила зовсім не через те, що вона сама так захотіла, а заради конкуренції з Linux і macOS, які вже дуже і давно поширюються на безкоштовній основі. Нова операційна система принесе разом з собою відразу кілька вкрай важливих і корисних переваг, всіма з яких користувачі гарантовано залишаться задоволені.

Коли всі бажаючі зможуть завантажити безкоштовно Windows 11 з вбудованим ліцензійним ключем, дана платформа принесе разом з собою підвищення швидкості роботи, розширення функціональних можливостей, абсолютно нові стандартні програми, перероблений інтерфейс, єдиний зовнішній вигляд всіх елементів, збільшення швидкодії і часу автономної роботи, посилену систему безпеки, багаторазово підвищену стабільність за рахунок ядра Windows Core, а також цілу масу інших приємних особливостей, здатних зробити цю операційну систему невер оятно привабливою настільки, наскільки це так і зовсім взагалі можливо. Очікується, що реліз нової ОС відбудеться вже в кінці цього 2020 року, проте офіційних подробиць з цього приводу від Microsoft не надходило.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі