додомуОпераційні системиКлієнтам monobank стала доступна пластикова карта "е-Підтримка" для отримання "ковидної тисячі"

Клієнтам monobank стала доступна пластикова карта “е-Підтримка” для отримання “ковидної тисячі”

З сьогоднішнього дня клієнтам monobank, які вже встигли оформити віртуальну карту «Е-Підтримка», стала доступна можливість замовлення повноцінного «пластику». Картка може бути доставлена ​​необанком до будь-якого поштового відділення логістичного оператора «Нова пошта». Про це стало відомо від співзасновника проекту О. Гороховського.

Деталі
За словами бізнесмена, для отримання пластикової картки необхідно встановити на смартфон останню версію програми банку. Далі слід тапнути в меню своєї карти «е-Підтримка» на кнопку «Випустити карту». Співзасновник monobank підкреслив, що картки емітуються банком на замовлення клієнтів на безоплатній основі. Вартість доставки картки до поштового відділення становить 50 грн.

Гороховський додав, що з моменту запуску державної програми банк оформив своїм клієнтам 2,3 млн віртуальних карток, на які було перераховано близько 2 млрд грн. Близько 620 млн. грн. клієнти необанку вже встигли витратити.

Альфа-банк запустив видачу повноцінних карток «е-Підтримка» напередодні. Їх можна отримати у банківських відділеннях кредитної організації. Карти видаються клієнтам, які з тих чи інших причин не в змозі оформити віртуальну карту.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі