додомуІнтернетСтало відомо, як виглядатиме інтерфейс програми monobank для торгівлі акціями

Стало відомо, як виглядатиме інтерфейс програми monobank для торгівлі акціями

Співзасновник банківського сервісу monobank О. Гороховський опублікував у своєму Facebook-акаунті відеоролик, на якому відображено інтерфейс мобільного аплета mono invest. Українці зможуть використати програму для придбання акцій іноземних емітентів. Будь-який бажаючий зможе приміряти він роль У. Баффетта, вклавшись у придбання цінних паперів Apple inc. або Tesla.

Деталі
За словами Гороховського, розробники monobank вже встигли створити тестовий аплет. Власне, саме він показаний на відео. Функціональність програми поки що обмежена. У міру розвитку нового проекту вона розширюватиметься.

На комерційний ринок mono invest вийде наприкінці січня. Гороховський стверджує, що програма здатна закрити потреби у придбанні цінних паперів на біржовому ринку 90% жителів України.

Бізнесмен нагадав, що партнером необанку із запуску окремої програми для роботи на фондовому ринку став брокер Exante. Придбавати та відчужувати акції користувачі будуть у USD.

Раніше стало відомо, що власний сервіс для торгівлі цінними паперами розробляється ПриватБанком. Він буде інтегрований у фірмовий додаток Приват24. Можливість торгівлі акціями клієнтам держбанку стане доступною ближче до кінця року.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі