додомуІнтернетПриватБанк вирішив наслідувати приклад monobank у частині запуску сервісу з торгівлі цінними...

ПриватБанк вирішив наслідувати приклад monobank у частині запуску сервісу з торгівлі цінними паперами

Альфа-Банк розпочав тестування мобільного аплету, що дозволяє торгувати цінними паперами на фондовому ринку. Згідно з заявою представника кредитної організації О. Філіппенка, зробленою їй під час інтерв’ю кореспонденту Forbes, програма Sense SuperApp була запущена банком на дві години. Цього виявилося достатньо фіксації високого попиту.

Деталі
Філіппенко наголосила, що за цей час клієнти банку уклали 185 угод щодо придбання акцій. Їхня загальна сума склала 1,6 млн грн. Близько 80% клієнтів вклалися у купівлю 1-2 цінних паперів. Величина середнього чека під час експерименту склала 8,6 тис. грн. Найбільший попит українці мають папери Coca-Cola, Intel Corp., BofA, Apple Inc., Meta, Pfizer та Microsoft Corporation.

Проект monobank
До кінця січня окремий додаток для торгівлі акціями стане доступним клієнтам monobank. Про це наприкінці минулого року журналістам повідомив співзасновник необанку О.Гороховський. За словами підприємця, мобільний аплет для роботи на фондовому ринку буде запущений компанією у партнерстві з брокером Exante, що працює на ринку Євросоюзу.

Торгівля вестиметься клієнтами сервісу в американських доларах. Це дозволить захистити їх від фінансових втрат, пов’язаних із подвійною конвертацією.

Проект ПриватБанку
Кредитна організація ПриватБанк, яка перебуває під контролем держави, вирішила не відставати від конкурентів. Представник прес-служби держбанку О. Серга повідомив журналістам про те, що інвестиційна платформа для вкладень у цінні папери стане доступною клієнтам Привату до кінця поточного року.

Серга наголосив, що фахівці кредитної організації працюють над запуском аплету, призначеного для придбання паперів іноземних емітентів. Він буде представлений до уваги широкого загалу в першій чверті 2022 року.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі