додомуAndroidДекілька мільйонів смартфонів відомого бренду перестали працювати в один день

Декілька мільйонів смартфонів відомого бренду перестали працювати в один день

Мобільні пристрої канадського бренду BlackBerry, що мали високу популярність у корпоративних користувачів, відразу стали «цеглою». Минулого вівторка BlackBerry Ltd. припинила підтримувати класичні смартфони на програмній платформі BlackBerry 10.

Таким чином, “в строю” залишилися лише Android-смартфони BlackBerry. Класичні моделі в буквальному значенні стали “цеглою”. Їх більше не можна використовувати для виходу в глобальну мережу, здійснення телефонних дзвінків та надсилання текстових повідомлень.

Канадська компанія RIM, яка володіє брендом BlackBerry, вважалася лідером сегменту преміальних мобільних пристроїв до 2007 року. Після виведення північноамериканською корпорацією Apple на ринок першої моделі iPhone компанія RIM почала втрачати лідерські позиції. До виходу iPhone найбільш високотехнологічними та захищеними телефонами вважалися саме вироби RIM.

Смартфони BlackBerry були показником статусу. Ними користувалися всесвітньо відомі бізнесмени, селебріті, політики та ін. Зокрема, смартфони від BlackBerry були у Б. Обами, К. Кардаш’ян та ін. Піка популярності «розумні» трубки BlackBerry досягли в 2012 році. На той момент ними користувалися понад 80 млн. чол.
Dekilʹka milʹyoniv smartfoniv vidomoho brendu perestaly pratsyuvaty v odyn denʹ

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі