додомуXiaomiXiaomi відмовилася від випуску флагманського смартфона Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi відмовилася від випуску флагманського смартфона Xiaomi 12 Ultra

Наприкінці 2021 року через мережу почали циркулювати чутки про те, що прем’єра флагманського пристрою Xiaomi 12 Ultra відбудеться у першій чверті поточного року. За даними мережевого видання Xiaomiui, китайський вендор не планує виводити цю модель на ринок. Замість неї будуть представлені смартфони Mix 5 та Mix 5 Pro.

Такого висновку журналісти мережевого видання дійшли під час аналізу модельних номерів смартфонів. У технічній документації апарати Xiaomi 12 та 12 Pro фігурують під позначеннями 220123C та 2201122C. Літера C означає, що спочатку вони мають бути представлені в Китаї, що, власне, і сталося 28 грудня минулого року. Після виходу смартфонів на світовий ринок буква C буде замінена на букву G.

Моделі Mix 5 та 5 Pro позначаються як 2203121AC та 2203121C. З цих позначень випливає, що флагманські смартфони виведуть Xiaomi на домашній ринок у березні поточного року. Для позначення виробник використовує номер L1. Згідно із заявою джерела Xiaomiui це означає, що Xiaomi не ліцензувала модель 12 Ultra. Відтак у продажу вона не з’явиться. Флагманські пристрої Mix п’ятої генерації будуть випущені виключно для КНР.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі