додомуMIUIСписок смартфонів Xiaomi, які обновлять до MIUI 12

Список смартфонів Xiaomi, які обновлять до MIUI 12

Компанія Xiaomi вдає із себе одного з найбільших і найвідоміших у світі виробників смартфонів, який приділяє програмного забезпечення в своїх мобільних пристрої велику увагу. Уже в цьому році цей виробник електроніки офіційно анонсує і випустить прошивку MIUI 12, а оновлені до неї будуть більш ніж 50 моделей смартфонів, з яких більш ніж 15 моделей виявляться випущені в цьому році, тоді як інші вже доступні для покупки всім бажаючим. Навіть не дивлячись на те, що офіційна презентація цієї платформи ще поки що не відбулася, вже відомо про те, які нововведення вона разом з собою принесе, щоб поліпшити користувальницький досвід.

 

Так, власників смартфонів чекає підтримка загальносистемного темного режиму Dark Mode, який стане єдиним з Android, тому при включенні темного інтерфейсу в MIUI 12 він також буде автоматично вмикатися у всіх сторонніх додатках з переліку встановлених на телефон. Крім того, користувачі можуть розраховувати в новій прошивці на новий графічний інтерфейс GUI, при якому зміниться буквально все, починаючи з екрану блокування і закінчуючи іконками стандартних додатків. Нова прошивка отримає сумісність з операційною системою Android 11 від Google, однак це зовсім не означає, що у випадку з усіма телефонами бренду основою фірмового ПО виступить саме така ОС.

 

У новій прошивці користувачі зможуть створювати не один клон будь-якої програми, а до п’яти таких. За рахунок цього, наприклад, можна буде використовувати до п’яти формально різних додатків WhatsApp, кожне з яких буде прив’язана до певного номера телефону. Всі стандартні програми в прошивці MIUI 12 отримають підтримку темного інтерфейсу, тому користувачі зможуть отримувати естетичне задоволення від того, як виглядають ті чи інші елементи меню при активації Dark Mode. Крім того, в новенькій операційній системі для смартфонів Xiaomi і Redmi буде ціла маса інших вкрай корисних нових функцій, всі з яких гарантовано зможуть приємно порадувати користувачів.

 

Повідомляється, що в список смартфонів, які відновлять до MIUI 12, увійшли такі моделі мобільних пристроїв, як MI 8 Lite, MI 8, MI 8 Pro, MI 9 Lite, MI 9 Pro, MI 9 SE, MI 9, MI 10, MI 10 Pro, CC9 Pro / Mi Note 10, CC9, CC9E / Mi A3, Mi Mix Alpha, Mi Mix 3, Mi Mix 2s, Mi Mix 2, Mi Max 2, POCO F1, POCO X2, Redmi K30, Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro, Redmi K20 / Mi 9T, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Mi 5X, Mi Play, Redmi 8T, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7S, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 7, Redmi 7A, Redmi Y1, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Redmi Y1 Lite, Redmi Y2 / S2, Redmi Y3, Redmi Note 6 Pro / Mi A2 Lite, Redmi Note 6, Redmi 6, Redmi Note 5 Pro, Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Plus, Redmi 5 / 5A і Redmi Note 4 / 4X. Очікується, що реліз нової ОС відбудеться вже в кінці цього року, найімовірніше, в листопаді-грудні.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі