додомуAndroidНазвані найкращі камерофони Vivo та Xiaomi цього року

Названі найкращі камерофони Vivo та Xiaomi цього року

Високу продуктивність для конкуренції в сегменті флагманських смартфонів вже недостатньо, оскільки виробники почали оснащувати топовими процесорами мобільні пристрої середнього класу. У зв’язку з цим у 2022 році конкурувати між собою флагмани будуть переважно за рахунок якості фото- та відеозйомки.

 

У 2021 році фахівці лабораторії DxOMark визнали камеру смартфона Xiaomi Mi 11 Ultra найкращою в галузі. Камера мобільного пристрою Vivo X70 Pro Plus була удостоєна високих оцінок. У 2022 році компаніям Xiaomi і Vivo доведеться в черговий раз стати законодавцями моди у сфері мобільної фотозйомки. Відомий інсайдер @DCS стверджує, що цього року індустрія буде шокована продуктивністю камер флагманських смартфонів Vivo NEX 5 та Xiaomi MIX 5.

Названі найкращі камерофони Vivo та Xiaomi цього року

Ходять чутки, що з розробкою передових камер у технологічному плані для смартфонів компанії Xiaomi допомагає відомий серед фотографів бренд Leica. У свою чергу компанія Vivo активно співпрацює з виробником оптики Zeiss. На думку інсайдера, моделі Vivo NEX 5 та Xiaomi MIX 5 будуть визнані найкращими камерофонами поточного року. Яких-небудь конкретних відомостей про камери або технічні характеристики він, на жаль, не наводить.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі