додомуІнтернетВласник ETH розповів, яка криптовалюта буде найбільш затребуваною в 2035 році.

Власник ETH розповів, яка криптовалюта буде найбільш затребуваною в 2035 році.

В. Бутерін, який створив цифрову валюту ETH, вирішив провести серед передплатників у Twitter невелике соцопитування. Програміст запропонував передплатникам уявити, що вони прокинулися 2035 року. Близько 80% криптовалютних операцій на планеті здійснюються в одній віртуальній валюті, яка не має жодного відношення до Ethereum. Бутерін запропонував передплатникам подумати над тим, якою це може бути криптовалюта.

Деталі
Більшість користувачів, що брали участь у соцопитуванні, висловилася на користь віртуальної валюти Cardano. Їй удалося набрати 42% голосів. За криптовалюту біткоїн проголосували 38,4% респондентів. За обсягом капіталізації Cardano займає шостий рядок рейтингу. На третьому рядку розміщується цифрова валюта Solana.

Цікаво, що на користь американського долара висловилися лише 6,5% опитаних. Загалом участь в опитуванні взяли понад 600 тис. передплатників.

Проведене фахівцями Huobi Group дослідження показало, що 70% криптовалютних інвесторів вперше вклалися у покупку цифрових активів у 2021 році. Про віртуальні валюти більшість гравців-початківців крипторинка дізналася з новин. За словами 48% респондентів, вони інвестували у віртуальні валюти 1000 USD. Ще 25% опитаних зізналися, що на покупку токенів вони витратили 1-10 тис. USD.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі