додомуІнтернетУ Мінцифри спростували чутки про платний вхід до «Дія»

У Мінцифри спростували чутки про платний вхід до «Дія»

Напередодні в українських медіа з’явилася новина про те, що незабаром за вхід до програми «Дія» почнуть утримувати плату. Начебто це пов’язано з тим, що керівництво НБУ затвердило тарифи BankID. Ця система авторизації використовується для входу до програми «Дія».

Деталі
У Мінцифри новину про платний вхід у додаток назвали фейковою. Керівник міністерства в ефірі телеканалу «1+1» заявив, що розтиражована українськими ЗМІ інформація не відповідає дійсності. За словами Міністра, сервіс «Дія» є державним продуктом. Його було створено на гроші українських платників податків. У зв’язку з цим послуги сервісу залишатимуться безкоштовними для користувачів.

Варто зазначити, що керівництво НБУ справді затвердило тарифи для клієнтів BankID. Вони набудуть чинності 1 лютого. Водночас вони стосуються лише банківських установ та компаній, підключених до BankID. Фізичні особи, як і раніше, можуть користуватися системою ідентифікації на безоплатній основі, оскільки вони не використовують її для надання комерційних послуг.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі