додомуСмартфониApple вважає власників Android-смартфонів людьми другого гатунку - Google

Apple вважає власників Android-смартфонів людьми другого гатунку – Google

Пошуковий гігант Google розкритикував купертинську корпорацію Apple за її небажання надати доступ до iMessage власникам пристроїв не на iOS. У Google вважають, що корпорація дискримінує власників Android-смартфонів, вважаючи їх людьми другого гатунку. Ексклюзивність аплету iMessage використовується Apple як інструмент збільшення продажів.

Деталі
За даними The Verge, ексклюзивність аплета iMessage перетворилася на символ статусності серед американських підлітків. Надходять зі смартфонів на Android повідомлення програма підсвічує зеленим кольором. Повідомлення з iOS-пристроїв підсвічуються синім кольором. Це змушує представників молоді купувати смартфони iPhone, щоб не бути гіршими за інших.

На думку відповідаючого за розвиток Android віце-президента Google Х. Локхеймера, тиск на підлітків однолітками необхідно розглядати як один з елементів стратегії виробника iPhone, що має на меті збільшення продажів смартфонів. Це підтверджується документами, які стали надбанням громадськості завдяки судовому розгляду Apple із розробником відеоігор Epic Games. З них випливає, що керівництво корпорації вивчало можливість випуску Android-версії аплету iMessage, проте пізніше відмовилося від цієї ідеї.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі