додомуAndroidДля смартфонів Xiaomi доступна тема із трьома стилями «блокування екрану»

Для смартфонів Xiaomi доступна тема із трьома стилями «блокування екрану»

Редакція itpedia продовжує екскурс до «глибини» програми MIUI Themes. Цього разу любителям унікалізованих смартфонів Xiaomi/Redmi/POCO пропонується пакет рішень, назва якого в перекладі з англійської виглядає як «Чиста витонченість» або «Чистота елегантності».

Pure Elegant порадує власників пристроїв екосистеми «Сяомі» привабливим поєднанням домінуючих білого та чорного кольорів з рожевим, зеленим та світло-бузковим відтінками, іконками декількох форм, красивою панеллю повідомлень, осучасненим рядком стану та великою кількістю налаштувань, які напевно сподобаються любителям експерименту.

Для смартфонів Xiaomi доступна тема із трьома стилями «блокування екрану»

Pure Elegant додасть вашому Xiaomi/Redmi/POCO преміальний зовнішній вигляд, причому зробить це абсолютно безкоштовно завдяки зусиллям розробника в особі персонажа під ніком Desity.

«Вага» пакета налаштувань, порівняно з більшістю запропонованих раніше тем, мізерно мала і становить лише 6,4 Мб.

Для смартфонів Xiaomi доступна тема із трьома стилями «блокування екрану»

Чиста витонченість швидко і без проблем встановлюється на всі моделі пристроїв екосистеми Сяомі з прошивкою від MIUI 12 і вище. У разі виникнення будь-яких труднощів із завантаженням, доцільно активувати опцію зміни регіону на Індію за вказаною тут інструкцією.

Посилання на завантаження “Чистої елегантності” – http://zhuti.xiaomi.com/detail/7faf1e09-2834-4e33-9292-f508f898636b.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі