додомуІнтернетДодаток «Дія» почне інформувати користувачів про оформлені на них кредити

Додаток «Дія» почне інформувати користувачів про оформлені на них кредити

Розробники державного сервісу “Дія” продовжують активно працювати над розширенням його функціональності. Відтепер користувачі однойменного мобільного аплету будуть повідомляти про оформлені на них позички і кожен факт верифікації кредитної історії. Функціональність аплету було розширено за сприяння Українського бюро кредитних історій. Вона дозволить захистити користувачів програми від шахрайських дій.

Деталі
У Мінцифри із цього приводу зазначили, що завдяки запуску нової функції громадяни України своєчасно інформуватимуться про те, що хтось намагається оформити на них банківську позику. Це дозволить їм уберегти себе від зловмисників.

Принцип роботи нової функції
Варто зазначити, що жодних додаткових пунктів меню в аплеті Дія не з’явилося. Повідомлення про спробу оформлення на користувача позики або перевірку його кредитної історії будуть надходити в автоматичному режимі. Громадяни будуть отримувати відповідні повідомлення одразу після фіксації УБКР подібних спроб.

У разі отримання повідомлення про оформлення кредиту, користувач зможе перейти за вказаним у ньому посиланням на сайт УБКІ, щоб залишити заявку про те, що жодних позик він не оформляв. Якщо програма проінформує користувача про спробу перевірки його кредитної історії, він зможе невідкладно зв’язатися з бюро з метою скасування операції.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі