додомуXiaomiXiaomi приступила до «розігріву публіки» перед презентацією лінійки Xiaomi 12

Xiaomi приступила до «розігріву публіки» перед презентацією лінійки Xiaomi 12

До головної презентації Xiaomi 2021 року залишилося не так багато часу. Китайський вендор явить світові мобільні пристрої Xiaomi 12, 12X та 12 Pro. Дебют флагманських апаратів із цієї лінійки заплановано на наступний рік.

Згідно з даними відомого інформатора Ice Universe, який досить часто ділиться з представниками спільноти ексклюзивними матеріалами, смартфони з сімейства Xiaomi 12 будуть представлені протягом 10 днів. З сьогодення китайський виробник електроніки почне розігрівати публіку за допомогою тизерних зображень новинок. Інсайдер підкреслив, що цього року Xiaomi вдалося дотриматися конфіденційності. Про нові смартфони відомо дуже мало.

За даними мережевих джерел, пристрої Xiaomi 12 та 12 Pro будуть комплектуватися чіпом SD 8 Gen1. Вони отримають вигнуту OLED-панель із врізаною селфі-камерою. Що стосується пристрою Xiaomi 12X, то воно буде компактнішим. Як апаратна основа в ньому буде використовуватися чіп Snapdragon 870.

Передбачається, що презентація відбудеться 28 грудня. Модель Xiaomi 12 Ultra представлена ​​на ній не буде. Її дебют відбудеться навесні наступного року.

Зазначимо, що Ice Universe можна вірити. Він не раз ділився з користувачами достовірними відомостями про новинки. Зокрема, він повідомив про розробку корпорацією Samsung датчиків зображення на 50 та 200 МП.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі