додомуІнтернетКриптовалютам Shiba Inu та Dogecoin у 2022 році «може прийти кінець»

Криптовалютам Shiba Inu та Dogecoin у 2022 році «може прийти кінець»

Північноамериканська інформаційна агенція Bloomberg опублікувала звіт, присвячений перспективам криптовалютного ринку. На думку головного стратега агентства з сировинних товарів М. МакГлоуна, який брав безпосередню участь у складанні звіту, у поточному році у власників популярних мемних токенів SHIB та DOGE можуть виникнути серйозні проблеми.

Деталі
Експерт назвав їх спекулятивними «собачими» криптовалютами. 2021 року вони демонстрували жахливу динаміку зростання. Нинішнього року вони не користуватимуться популярністю у криптовалютних інвесторів. Свої позиції на ринку вдасться зберегти багатим фіатом стейблкоінам, BTC та ETH.

МакГлоун назвав SHIB та DOGE «хайповими» токенами, з якими розважаються азартні гравці. Раніше аналітик спрогнозував «унікальну фазу зростання» криптовалюти біткоїну, яка має розпочатися в останній чверті 2022 року. Курс BTC почне стрімко зростати на тлі збільшення державного боргу США та пов’язаних із цим побоювань можливого дефолту.

На момент підготовки матеріалу за 1 SHIB на Coinbase давали 0,000027 USD. У свою чергу цифрова валюта DOGE торгувалася на рівні 0,15 USD.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі