додомуІнтернетЄмність накопичувача QLC NAND в iPhone 14 становитиме 2 ТБ

Ємність накопичувача QLC NAND в iPhone 14 становитиме 2 ТБ

За чутками, в iPhone 14 буде вперше застосовано камеру з роздільною здатністю 48 МП. В актуальних моделях iPhone встановлені 12-мегапіксельні камери. Зроблені на 48 МП камеру фотознімки будуть «важити» набагато більше. Крім цього, камера підтримуватиме зйомку в 8K-роздільна здатність. У зв’язку з цим користувачам потрібно більше внутрішньої пам’яті для зберігання знятих матеріалів.

Деталі
Згідно з даними китайського мережевого видання Gizchina, нові смартфони Apple будуть комплектуватися флеш-накопичувачами QLC NAND. Джерела видання стверджують, що ємність встановлюваних у флагманські моделі iPhone накопичувачів сягатиме 2 ТБ. Партнери купертинської корпорації вже встигли розпочати тестування мобільних пристроїв з 2 ТБ ПЗУ-модулями.

За словами експертів, за надійністю та продуктивністю флеш-пам’ять QLC поступається накопичувачам TLC. Не зовсім зрозуміло, чим керувалися інженери Apple під час вибору типу ПЗУ. Що стосується покупців, то їм слід на увазі, що збільшення ємності флеш-накопичувача до 2 ТБ негативно позначиться на вартості апаратів. В результаті середня продажна ціна iPhone 14 зросте.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі