додомуІнтернетСьогодні компанія Ілона Маска доставить до космосу український супутник

Сьогодні компанія Ілона Маска доставить до космосу український супутник

Сьогодні спроектований українськими фахівцями супутниковий апарат Січ-2-30 буде виведений на навколоземну орбіту за допомогою американської ракети виробництва SpaceX. Засновником цієї аерокосмічної компанії є відомий мільярдер та винахідник І. Маск. Запуск ракети-носія Falcon 9 буде здійснено з мису Канаверал о 17.30.

Деталі
На розробку супутникового апарату фахівці КБ «Південне» витратили близько трьох років. Низка компонентів для нього поставили європейські та південнокорейські компанії. Сателіт української збірки було представлено минулого року. Усі необхідні тести він пройшов успішно.

Після виведення супутникового апарату на орбіту він використовуватиметься для моніторингу використання водних, земельних та лісових ресурсів, усунення наслідків повеней тощо. Таким чином, доставлений до Флориди авіаперевізником Turkish Airlines 8 грудня 2021 року український супутниковий апарат має суто цивільне призначення.

Спочатку планувалося, що сателіт буде виведено на орбіту у грудні минулого року. Керівництво SpaceX ухвалило рішення про перенесення запуску на січень цього року. Міжнародна спілка електрозв’язку виділила українському супутниковому апарату власну орбіту.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі