додомуТЕХНОЛОГІЇКур'єри «Нової пошти» почали використовувати новий спосіб безготівкової оплати

Кур’єри «Нової пошти» почали використовувати новий спосіб безготівкової оплати

Логістичний оператор “Нова пошта” повідомив про початок прийому кур’єрами безконтактної оплати. Для цього вони використовують мобільний додаток ОщадPay, розроблений державним Ощадбанком у партнерстві з платіжною системою Visa.

У прес-службі банку з цього приводу зазначили, що клієнти “Нової пошти” зможуть розраховуватися з кур’єрами банківськими картками з NFC-чіпом. Крім цього, кур’єри прийматимуть оплату через платіжні системи Google та Apple. Для їх використання у смартфоні має бути встановлений NFC-модуль. Електронні чеки про оплату будуть завантажуватись у програму «Нова пошта» або надсилатися в SMS-повідомленні.

Для прийому платежів кур’єрам достатньо мати Android-смартфон із NFC-модулем. Встановити аплет ОщадPay можна з Google Play. Із повідомлення Ощадбанку випливає, що новий спосіб прийому оплати вже використовується кур’єрами логістичного оператора у десяти українських регіонах, у тому числі у Києві, Львові, Одесі, Полтаві та Черкасах.

“Нова пошта” представлена ​​на українському ринку з 2001 року. Вона є безперечним лідером сегменту експрес-доставки. Філіальна мережа компанії налічує понад 7 тис. відділень, що працюють по всій країні.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі