додомуТЕХНОЛОГІЇУкрпошта вирішила скласти конкуренцію ПриватБанку

Укрпошта вирішила скласти конкуренцію ПриватБанку

Національний поштовий оператор “Укрпошта” встановив у своїх відділеннях понад 4 тис. POS-терміналів. Вони дозволяють власникам «пластику» MasterCard та Visa здійснювати будь-які фінансові транзакції. Держкомпанія активно працює над розширенням спектра послуг. Мешканці віддалених районів отримують у поштових відділеннях пенсії. Після встановлення POS-терміналів «Укрпошта» почала надавати їм фінансові послуги.

Як правило, фінансові послуги надаються у віддалених районах, у яких українські банки, зокрема Ощадбанк та ПриватБанк, не представлені. За словами експертів, це може призвести до того, що згодом у багатьох регіонах України поштовий оператор витіснять із ринку традиційні банки.

Керівництво «Укрпошти» розглядає можливість придбання невеликої кредитної організації. Це дозволить держкомпанії помітно розширити перелік фінансових послуг, що надаються.

POS-термінали «Укрпошти» можна використовувати для переведення в готівку коштів з платіжних карток, здійснення грошових переказів, оплати послуг тощо. Навряд чи ПриватБанк або Ощадбанк почнуть відкривати в сільській місцевості банківські відділення. Зважаючи на незначну кількість клієнтів, вони будуть нерентабельні. Тим часом чисельність українців, що проживають у сільській місцевості, оцінюється в 12-14 млн осіб. Усі вони обслуговуватимуться «Укрпоштою». Таким чином, поштовий оператор знайшов для себе досить перспективну ринкову нішу, в якій він не матиме конкурентів.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі