додомуТЕХНОЛОГІЇVisa почала надавати банкам консультаційні послуги з роботи з криптовалютами

Visa почала надавати банкам консультаційні послуги з роботи з криптовалютами

Кредитним організаціям та іншим партнерам платіжної системи Visa стали доступні консалтингові послуги для роботи з digital-активами. За даними північноамериканського видання CNBC, консультації можуть отримати мерчанти, фінансові установи та інші організації, які вирішили вийти на криптовалютний ринок. Одним із перших клієнтів платіжної системи стала американська кредитна організація UMB.

Позиція Visa зводиться до того, що консультації сторонніх компаній з питань роботи на ринку віртуальних валют з часом призведуть до поширення Bitcoin та інших digital-активів. За словами М. Плекаса, який відповідає за розвиток криптобізнесу платіжної системи в Євросоюзі, загальна сума оброблених платіжною системою в період 01.10.2020-30.09.2021 криптовалютних операцій перевищила 3,5 млрд. USD.

Плекас наголосив на тому, що віртуальні валюти можуть стати для Visa новою точкою зростання. У зв’язку з цим платіжна система має намір і надалі активно розвивати цей напрямок бізнесу.

На початку осені компанія анонсувала створення мережі блокових ланцюгів, яку можна буде використовувати для конвертації digital-активів, у тому числі токенів, стейблкоїнів та CBDC. Крім того, Visa розробляє власну систему (API) для придбання цифрових валют. Платіжна система планує інтегрувати її із банківськими установами. За зберігання біткоінов та інших криптовалют клієнтів Visa відповідатиме компанія Anchorage.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі