додомуMIUIНазвані смартфони Xiaomi, які мають отримати MIUI 13 одними з перших

Названі смартфони Xiaomi, які мають отримати MIUI 13 одними з перших

28.12.2021 китайська компанія Xiaomi проведе наймасштабнішу цього року презентацію нових продуктів. Крім мобільних пристроїв на ній покажуть нову версію програмної оболонки MIUI.

Смартфони Xiaomi 12, 12X та 12 Pro, дебют яких відбудеться 28 грудня, будуть поставлятися з MIUI 13 «з коробки». Крім цього, в день презентації нова прошивка буде завантажена «по повітрю» на смартфони Redmi Note 10 Pro 5G, K40 Pro, Pro+ та Gaming, Mix 4, Mi 10S, 11 та 11 Ultra.

Напередодні мережеві інформатори повідомили, що нову програмну оболонку в день її офіційної прем’єри також мають отримати мобільні пристрої Xiaomi 11 Lite 5G та Redmi K40. Минулого тижня на сервері апдейтів китайського вендора з’явилися програмні оболонки, призначені для вказаних моделей смартфонів.

З опублікованої інформації випливає, що вони отримають MIUI 13, засновану на новітній програмній платформі Android 12. Судячи з номерів прошивок, вони готові до релізу фінальними версіями. Неважко здогадатися, що у КНР цей реліз відбудеться 28.12.2021.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі