додомуІнтернетПідлітки знайшли спосіб за допомогою смартфона купувати алкоголь за 1000 гривень від...

Підлітки знайшли спосіб за допомогою смартфона купувати алкоголь за 1000 гривень від держави

Українські підлітки навчилися витрачати “ковидну тисячу” на придбання спиртних напоїв. Для цього достатньо оплатити їх у кінотеатрі за допомогою смартфона. Як показала практика такі транзакції не блокуються. Будь-який бажаючий може переконатися в цьому особисто, сплативши пиво в кінотеатрі з картки «єПідтримка».

Відомий український журналіст Д. Гордон із цього приводу зазначив, що українська молодь виявилася набагато розумнішою, ніж думали керівник Мінцифри М. Федоров та президент О. Зеленський. Вони хотіли надати державну підтримку закладам культури, проте ця ініціатива не вдалася. В результаті Федоров та Зеленський перетворилися на спонсорів алкогольних виробників.

Гордон рекомендував співробітникам СБУ, НАБУ та ДПС відкрити кримінальне провадження за фактом нецільового використання бюджетних коштів, оскільки виділені на підтримку культури гроші насправді витрачаються на купівлю міцних напоїв.

Гордон порадив українським підліткам купувати «Чернігівське», щоби підтримати місцевих пивоварів, а не закордонних. Платежі проводяться за МСС-кодом 7832 («кіно»). Використовуючи цей код, можна продавати будь-що. Як приклад журналіст навів “Космолот”, платежі в якому проводяться не за кодом “гральний бізнес”.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі