додомуІнтернет«Нова пошта» має намір скласти конкуренцію платіжному сервісу Ілона Маска

«Нова пошта» має намір скласти конкуренцію платіжному сервісу Ілона Маска

Платіжний сервіс NovaPay, що належить логістичному оператору «Нова пошта», має намір конкурувати з PayPal. Про це стало відомо від директора інновацій ТОВ «Пост Фінанс» О. Рубана.

Деталі
Топ-менеджер зазначив, що зараз NovaPay конкурує з комерційними банками. За підсумками трьох кварталів, представлені на українському ринку фінансові компанії заробили 5 млрд грн. прибутку. Близько 1,1 млрд грн. із цієї суми припало на NovaPay. За даними НБУ, частка платіжного сервісу в сегменті внутрішньоукраїнських грошових переказів перевищує 45%. Другим за величиною гравцем сегмента є Укрпошта. Її частка оцінюється менш ніж 20%.

Минулого літа депутати ВРУ проголосували законопроект «Про платіжні послуги». За словами експертів, PayPal може розпочати роботу на українському ринку після його імплементації.

Минулої весни заступник голови НБУ А. Шабан попередив депутатів про те, що обмеження еквайрингових комісій на законодавчому рівні зробить роботу на українському ринку для іноземних платіжних сервісів безглуздою. В цьому випадку можна буде не чекати на прихід в Україну північноамериканського платіжного сервісу PayPal. Закон про регулювання величини еквайрингових комісій проголосований парламентаріями так і не був. Натомість АМКУ зобов’язав банки знизити інтерчейндж до 0,9% у кілька етапів.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі